Skip to main content
  • COVID-19

COVID-19

zostan w domu koronawirus covid 19 56e4d1c6

W związku z panującą epidemią koronawirusa i wynikającymi z niej ograniczeniami, podejmujemy szereg działań w trosce o zdrowie Klientów i Pracowników Banków Spółdzielczego w Janowie Lubelskim oraz dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować niedogodności związane z bieżącą obsługą Klientów.

Wprowadzamy też szereg działań, mających wesprzeć naszych Klientów w tym trudnym okresie wdrażając rozwiązania dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców umożliwiające zawieszenie spłaty kredytów. Są one dostępne dla Klientów, którzy uzasadnią konieczność odroczenia spłaty kredytu spowodowaną epidemią koronawirusa.

Przygotowaliśmy także niniejszy serwis internetowy, w którym pokazujemy działania pomocowych instytucji (w szczególności związane z Tarczą Antykryzysową) oraz pomagamy odnaleźć istotne informacje oraz materiały edukacyjne dla przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi sekcjami.


WSPARCIE DLA KLIENTÓW BANKU

Odroczenie rat kredytowych, szczegóły rozwiązań dla klientów indywidualnychWYBRANE ASPEKTY TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ ORAZ TARCZY FINANSOWEJ PFR

Obszar Ubezpieczeń Społecznych

Obszar Prawa Pracy

Obszar Prawa Cywilnego

Obszar Prawa Podatkowego

Program Tarcza Finansowa PFR


PRZYDATNE LINKI

W tym miejscu znajdziesz linki do informacji przygotowanych przez rząd i inne instytucje, a istotnych dla przedsiębiorców mierzących się z wyzwaniami  spowodowanymi panującą epidemią koronawirusa.


SZKOLENIA

W tym miejscu znajdziesz linki do przydatnych szkoleń mających wesprzeć przedsiębiorców w rozpoznaniu działań wprowadzanych w związku z panującą epidemią koronawirusa.